تبلیغات
گالیمار
گالیمار

اطلاعات ورزشی، سیاسی، فرهنگی،پرسپولیس،کتابخانه و ...


زنجیرهای نامرئی یهود

اخبار و حوادث فراوانی كه این روزها جهان و مردم جهان را در خود گرفته به ویژه بحران‌های بزرگ و فتنه‌های بی‌نظیر سیاسی ـ اجتماعی كه مستضعفان و مسلمانان را مبتلا ساخته در كنار زلزله‌ها و آتش‌فشان‌ها گوش‌های بسیاری از مردم سراسر جهان را برای شنیدن اخبار آخرالزّمانی تیز كرده است. حتّی برخی از شبكه‌های خبری با تطبیق برخی احادیث با شرایطی كه در منطقة خاورمیانه و شرق اسلامی می‌گذرد، سعی در مصداق‌سازی و شناسایی علائم حتمیّة یاد شده در روایات و اخبار رسیده از سوی حضرات معصومان(ع) می‌كنند.

این همه به جای خود نیكوست. امّا از چند نكته هم نمی‌توان غفلت ورزید؛ چنان كه این كندوكاو به افراط كشیده شود، به شرط تطبیق درست این شرایط با اخبار اعلام شده در میان روایات، پیش از موعد مقرّر ملاحظه و همة آنچه كه در دایرة تشخیص امام معصوم(ع) وارد است، موجب افشای راز، هوشیار شدن خصم آل محمّد(ص) و آماده شدن بیش از پیش آنها برای سركوب دوستان و یاران حضرت شود. به طور قطع امر ظهور به تعویق افتاده و در آن بداء اتّفاق می‌افتد.

به موازات آن، چنان كه این تطبیق و مصداق‌سازی نادرست و عجولانه از آب در آید، انفعال، یأس و سرخوردگی مستضعفان را در پی خواهد داشت و حتّی ممكن است، آنان را در سراشیبی بی‌خیالی و تباهی چنان بغلطاند كه در آینده، همة آمادگی را برای تجربة حوادث و وقایع جدّی و همراهی با آن شرایط تا دیدار امام(ع) از دست بدهند.

این تذكّر دوستانه به جملة شیفتگان ظهور مقدّس را مقدّمه ساختم تا عرض كنم بخش عمدة تلاش و سرمایه‌گزاری خصم آل محمّد(ص)، در همة سال‌های گذشته و همین امروز مصروف آلوده ساختن «جسم و جان» مستضعفان می‌شود تا آنان همة استعداد شنیدن كلام حق، دفاع از امام حق و همراهی با ایشان از دست بدهند.

پوشیده نیست كه امام منتظَر برای مردم منتظِر و همراه با اهل انتظار، به اذن الله مراتب و مراحل ظهور تا تأسیس دولت كریمه را پیش می‌برند. مردمی كه مستعدّ استماع كلام امام خود و اجرای فرمان ایشان هستند.

بی‌تردید عموم شیعیان در ماجرای جانگداز عاشورا خوانده یا از قول سخنرانان شنیده‌اند كه امام حسین(ع) در دومین سخنرانی خود در روز عاشورا مردم را مخاطب خود ساخته و پرده از راز شگفتی برداشتند. آن راز، راز مُهر شدن قلب‌های مردم و از دست دادن استعداد شنیدن و پذیرش كلام امام زمان و حاضر در میدان بود. كلام كوبندة امام با عبارت «ویلكم ما علیكم؛ وای بر شما» آغاز می‌شود.

در این باره؛ خوارزمی می‌گوید: دومین سخنرانی امام(ع) در روز عاشورا بدین صورت بود:
پس از آنكه هر دو سپاه كاملاً آماده گردید و پرچم‌های لشكر عمر سعد برافراشته شد و صدای طبل و شیپورشان طنین افكند و سپاه دشمن از هر طرف خیمه‌های حسین بن علی(ع) را احاطه كردند و مانند حلقة انگشتری در میان خود گرفتند، آن حضرت از میان لشكر خویش بیرون آمد و در برابر صفوف دشمن قرار گرفت و از آنان خواست تا سكوت كنند و به سخنان وی گوش فرا دهند، ولی آنان همچنان سر و صدا و هلهله می‌كردند كه حسین بن علی(ع) با این جملات به آرامش و سكوت دعوتشان نمود و فرمود:
ویلكم ما علیكم أن تنصتوا الی فستمعوا قولی...؛
وای بر شما!

چرا گوش فرا نمی‌دهید تا گفتارم را بشنوید كه هر كس از من پیروی كند، خوشبخت و سعادتمند است و هر كس عصیان و مخالفت ورزد از هلاك‌شدگان است و همة شما سركش هستید و با دستور من مخالفت می‌كنید و به گفتارم گوش فرا نمی‌دهید. آری؛

در اثر هدایای حرامی كه به دست شما رسیده و در اثر غذاهای حرام و لقمه‌های نامشروعی كه شكم‌های شما از آنها انباشته شده، خدا این چنین بر دل‌های شما مهر زده است! وای بر شما چرا ساكت نمی‌شوید!

دشمنان حق، به خوبی دریافته بودند، ساده‌ترین طریق دور ساختن مردم از امام و قفل ساختن دل‌ها و گوش‌هایشان از شنیدن حق و تأثیر پذیرفتن از آن، آلوده ساختن غذای آنهاست. شاید تأكید كلام وحی كه فرموده است: «فلینظر الأنسان إلی طعامه؛ پس انسان به غذایی كه می‌خورد نظر كند.»  ناظر بر همین معنا باشد.

آنچه كه به خورد جسم و جان خلق عالم داده می‌شود، سرنوشت آنان را هم رقم می‌زند به عبارت دیگر، این تأمین كنندة خوراك جسم و جان مردم است كه سرنوشت آنها را معلوم می‌سازد. بگردید تا دریابید سرنوشت مردم و حتّی زمینه‌سازی یا سدسازی در مقابل حادثة شریف ظهور را چه كسی یا چه كسانی تعیین می‌كنند. این خوراك تنها «غذای جسم» را شامل نمی‌شود. خوراك جان كه همان علم و معرفت است، مهم‌تر است.

رسول خدا(ص) در تقسیم علم فرمودند: «العلم علمان، علم الأبدان و علم الأدیان»  علم دو گونه یا دو دسته است، علم بدن‌ها و علم ادیان؛ یعنی آنچه كه مربوط به جسم می‌شود و دیگری آنچه مربوط به جان می‌شود. «خوراك جسم و جان» مردم را باید دریافت.

در حدیث دیگری می‌فرمایند: «العلم اكثر من أن یحصی فخذ من كلّ شیء أحسنه» علوم بیشتر و گسترده‌تر از این است كه احصاء شود، پس وظیفة شماست كه از هر چیزی دنبال بهترین آن باشید.
گمان می‌كنید آنچه كه یهود و تابعان و یاران دانسته و ندانسته یهود در انبان جسم و جان مردم و مستضعفان سراسر جهان ریخته‌اند و همچنان نیز می‌ریزند، دلی و گوشی برای كسی باقی گذاشته كه در هنگامة خوف و خطر مثل روز سخت عاشورا مستمع كلام امام زمان(ع) باشد؟ همراهی و رزم در میدان پیشكش!

در هنگام شادی و برخورداری و امنیّت همة خلق عالم شجاع و سخی و عفیف می‌نمایند.
اگر كسی یا كسانی قصد گفت‌وگوی مهدوی و انتظار دارند، لاجرم باید همة همّت خود را صرف تطهیر جسم و جان مردم از غذای آلوده كنند، تا گوش‌ها و دل‌ها آزاد و رها شود و مستعدّ شنیدن دعوت امام و اعلام لبّیك به ایشان.   

در عصر ما، دو صنعت بزرگ «خوراك‌سازی» برای جسم و جان مردم را یهودیان در اختیار گرفته‌اند و با كنترل كامل به آن جهت می‌دهند.

اگر چیزی هم از دست آنها خارج مانده، عوامل بی‌جیره و مواجب منفعل آنها در كشورهای مستضعف‌نشین، آن همه را در مسیر و راستای خواست یهود قرار می‌دهند.

از دست‌كاری ژنتیكی دانه‌ها و موادّ غذایی كه به صورت جدّی و سازمان یافته انجام می‌شود بگیرید تا حلقه‌های آخر آن یعنی فست‌فودها یا همان غذاهای آماده و... .

این زنجیرة غذای جسم مردم است، آمیخته با چاشنی گزندة حرام و شبهه و ربا و... كه بحث مستقلی می‌طلبد.

زنجیرة دوم مربوط به خوراك جان مردم است. همان كه مجموعه‌ای از كمپانی‌های رؤیاساز هالیوودی، خبرگزاری‌های جهانی، شبكه‌های ماهواره‌ای، اینترنت و بالأخره، دست آخر روزنامه‌ها و نشریّات زرد و كتب ترجمه و منتشر شده، آزاد از هر امر و نهی آنها را تدارك می‌بینند.

چند سال قبل در سفری كه به فرانسه داشتم، از نزدیك ناظر عملكرد سازمانی بودم كه وظیفه‌اش كنترل كامل رسانه‌های شنیداری و دیداری فرانسه و پالایش برنامه‌های آنها از آثار آمریكایی بود. شبانه روز در این سازمان بزرگ توسط كارشناسان خبره و دستگاه‌های مدرن برنامه‌های كلیّة شبكه‌های شنیداری و دیداری كنترل می‌شد تا مبادا كه آنان لحظه‌ای از قوانین و مقرّرات وضع شده دربارة پخش آثار آمریكایی كه بسیار هم محدود كننده بود، عدول كنند. این برنامه‌ها شامل موسیقی، فیلم، خبر و... می‌شد.

در حالی كه همة جهان از آثار غربی و اروپایی می‌نالند، فرانسوی‌ها از آثار آمریكایی و هالیوودی می‌نالند و با تمهیداتی دست به كنترل، تصفیه می‌زنند.

ساكنان كشورهای شرقی و مسلمان، محصولات كمپانی‌های رؤیاساز هالیوود و امثالهم را تنها وسیلة سرگرمی و تفنّن می‌شناسند از همین رو، تماشای فیلم در میان آنها تداعی كنندة تخمه و ساندویچ بوده، همة اسباب بی‌خیالی، بی‌وضعی و انفعال. درست در همین اوقات بی‌وضعی، محصولات سینمایی، كتب داستانی، موسیقی و غیره كار خود را می‌كنند.

همة تعاریف از بودن، زیستن و نحوة گذران حیات را جابه‌جا می‌كنند و تمامی نمونه‌ها و نمادهای دلخواه رؤیاسازان را جایگزین می‌سازند تا همة ساكنان زمین، آنچنان كه آنها می‌خواهند و مطلوب خود و حافظ منافع می‌شناسند، عمل كنند. بیندیشند و در مسیر تعیین شده مشی كنند. در نقاط عطف مهم، همین آموزه‌های جایگیر شده در ناخودآگاه، كار خود را می‌كند.

همة اهداف و خاستگاه صلیب و صهیون را كه دستگاه‌های سیاسی و نظامی دنبال نمی‌كنند. بسترساز اجزای كلیّة استراتژی‌های سیاسی نظامی غرب، رسانه‌های غربی‌اند. این اسباب به ظاهر فرهنگی، همة مستضعفان را برای راحت‌تر خورده شدن و با پای خویش به دام فرو غلطیدن مهیّا می‌سازند.

كمتر كسی از جایگاه، اهمّیت و نقش تعیین كنندة «فرهنگ» و فعّالیت‌های فرهنگی آگاهی كامل دارد. مدیران اجرایی، محصولات فرهنگی را به مثابة فرهنگ می‌گیرند. از این رو سخت بستة صورت محصولاتند. به همین دلیل هماره در اندیشة وارد ساختن این محصولات به قیمت ارزان از فروشگاه بزرگ غربی‌اند.

گاه دیگر در وقت تصمیم‌سازی نیز، همة همّت خود را مصروف كپی‌برداری محصولات چند رسانه‌ای غربی در صورت و محتوا می‌سازند.

گاهی نیز این عمل نابه‌خردانه را با این توجیه همراه می‌كنند كه، چون مردم از موسیقی و آثار لوس‌آنجلسی استقبال می‌كنند و از بازار آزاد كالای مورد نیازشان را می‌خرند، خود با تولید مشابه این آثار بازار و ذهن مردم را تحت كنترل می‌گیریم. از همین جا «موسیقی مشابه، خوانندگان مشابه و فیلم‌های مشابه» فراوان داریم. همگی با پروانه و آرم و نشان اسلامی تولید می‌شوند و از آنجا كه این آثار بسیار بد و كلیشه‌ای ساخته می‌شوند، باعث مضحكه و خنده نیز می‌شود. در جایی یا اثری با خبر شدم كه «شجاع الدّین شفا» فراماسونر و سرسپردة دستگاه ماسونی پهلوی گفته بود كه ما مأموران خود را چنان پرورده و در دستگاه كاشته‌ایم كه خلاصی از دست ما و اهداف ما به این سادگی ممكن نیست. سخنی با این مضمون نقل شده بود. درست یا غلط بودن این نقل قول مهم نیست. مهم آن است كه بسیاری از محصولات فرهنگی ما، ردّ و نشان این مأموران دانسته یا ندانسته را برملا می‌سازند.

انتشار عناوین بی‌شماری از كتب ضالّة و مضلّة فرق و نحله‌ها، رمان‌ها و داستان‌ها و... را كه قفسه‌های كتابفروشی را مملوّ ساخته‌اند از كجا و چگونه سر بر آورده‌اند. انتشار آثاری شناخته شده از نویسندگانی چون «دون براون» كه توسط چندین ناشر به طور هم زمان ترجمه و منتشر می‌شود، حاصل یك اتّفاق ساده است؟

ترجمه و دوبلة آخرین آثار روز سینمایی هالیوود كه جملگی با جهت‌گیری خاصّ فرهنگی و حتّی سیاسی ـ اجتماعی علیه مستضعفان ساخته شده‌اند را باید بر عنوان یك سوءتفاهم شناخت؟

هر كس كه اطّلاعات اندكی از رسانه، پروپاگاند و نقش حیرت‌انگیز نمادها در انتقال غیرمستقیم، امّا مؤثّر آموزه‌های مورد نظر كارگردانان و صاحبان كمپانی‌های رؤیاساز داشته باشد، به خوبی درمی‌یابد كه همة ابتذال در صورت و سینة زنان هنرپیشه منحصر نمی‌شود كه بتوان با چند دستگاه كامپیوتر و چند تكنسین آن را پوشش داد یا صحنه‌های مورد نظر را از میان فیلم برداشت. این سخن بس كودكانه است، اگر گفته شود، مردم این آثار را دیده‌اند یا از كنار خیابان با قیمت اندكی خریده‌اند، دیگر چه باك.

عذر بدتر از گناه كه نمی‌توان آورد. از كاهلی و عدم نظارت و كنترل ماست كه باز مكّارة فیلم و موسیقی به صحن كلیّة خواروبارفروشی‌های شهر و روستا كشیده شده است. سرمایه‌گزاری‌ كلان برای بازسازی صحنه‌ها و ترجمه و دوبلة سریال‌های تلویزیونی آمریكایی، همچون «لاست» و... با هیچ دلیل و برهانی پذیرفته نیست. چنان كه برخی شواهد حكایت از آن دارد كه مقدّمات این خدمت به اهالی فرهنگ با رقمی قریب به یك‌صد میلیون تومان فراهم آمده است.

به همان سان كه تمدید اعتبار مجوّز فعّالیت حمایت كنندگان شبكة صهیونیستی «فارسی وان» كه به گزارش شبكة اطّلاع‌رسانی «جهان» این رقم حمایتی بالغ بر 500 هزار دلار در ماه می‌شود، پذیرفتة هیچ كس نیست.
بی‌گمان «چشم‌ها را باید شست    جور دیگر باید دید!»

 

منبع: موعود


شنبه بیست و یکم آبان 1390 توسط گالیمار | نظرات ()حرفهایی هست برای نگفتن و ارزش عمیق هر کس به اندازه حرفاییست که برای نگفتن دارد.
esirm@yahoo.com

سیاسی
مذهبی
فرهنگی
ورزشی

گالیمار

حضرت آیت الله خامنه ای
امپراطوری انسانی(انواع مطالب ، فروشگاه ، تلویزیون اینترنتی)
دربست...ش ه ا د ت
هزار و صد سال
رهپویان ولایت
عاشق کشون
داود سرخه-شوش دانیال
وصال یار
پایگاه تخصصی مهدویت::انتظار12
کانون منتظران مهدی(عج)
درایت پنهان
موعود
دانلود انواع بازی
ایران نوین
اهل بهشت
امام رضا(ع)
© Download
احساس درون
بهار باهم بودن
ویکیپدیا مازرونی
جایی برای دانلود
اخباردنیای فوتبال
مقام معظم رهبری
بهترین در دنیای وبلاگ
The Biggest Music Portal
لینك باكس هوشمند تاپ كلیك
وبلاگ مداحی کربلایی روح اله غیاثی
آیة الله العظمی مکارم شیرازی
وبلاگ تخصصی موبایل،کامپیوتر و تکنولوژی
هواداران تیفوسی و افراطی پرسپولیس زلزله

دلنوشته ی شهید آوینی بعد از دیدار با رهبر معظم انقلاب
جمله بسیار تامل برانگیز امام موسی صدر درباره اسرائیل !
وصیت نامه شهید صادق مزدستان؛ فرمانده گردان صاحب الزمان و تیپ دوم لشکر ۲۵ کربلا
سعادت
نامه ای از یك شهید گمنام
من تازه جوان بوده‌ام اندر چمن حسن
شهید مزدستان
غلام حقیر
سلمان فارسی: از شش چیز در شگفتم
نصیحت امام حسین (ع) به جوان گناهکار
چه چیزی باعث ناراحتی شهید همت شد
هر وقت دیدید اوضاع بی‌ریخت است بسوی او فرار کنید
وقف عشقت کرده ام ذهن و زبان خویش را
اعتراف خلیفه
زنجیرهای نامرئی یهود
رؤیای ماسون‌ها و صهیونیست‌ها برای روز 11.11.11 / بخش دوم
رؤیای ماسون‌ها و صهیونیست‌ها برای روز 11.11.11 / بخش اول
قصه قاسم و باباش
قانون اساسی ماسون‌های عصر خِرد
دلم لک زده برای چشمهای آبی خوش رنگش، برای خنده هایش که غیر ممکن است جادویت نکند!
بنا شد ز فولاد ناوی بلند
توسعه و رشد شگفت‌انگیز شمار مسلمانان در اروپا و آمریكا
فرازی از دعای شورانگیز و امیدبخش عهد
دجّال عصر ما
آشنائى امام رضا (ع) با تمام لغت ها و زبان ها
مختار عبرت بود نه آرمان
آپدیت شیطانها
بازخوانی سخنان رهبرانقلاب درباره آثار تاریخی پادشاهان
منظور از «رجعت» چیست و چه كسانی رجعت می‌كنند؟
خوشبختی

کانون هواداران پرسپولیس

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
كل مطالب : عدد

RSS 2.0

منبع کدهای وبلاگ

ابتدا نیت كنید

سپس برای شادی روح حضرت حافظ یك صلوات بفرستید

.::.حالا كلید فال را فشار دهید.::.

برای گرفتن فال خود اینجا را كلیك كنید
دریافت کد فال حافظ برای وبلاگ

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار