تبلیغات
گالیمار
گالیمار

اطلاعات ورزشی، سیاسی، فرهنگی،پرسپولیس،کتابخانه و ...


احتمال دگردیسی در نود

برنامه 90 همچنان به کار خود ادامه خواهد داد و مخاطبان این شبکه تلویزیونی همزمان با آغاز نود-گالیمارنهمین دوره لیگ برتر شاهد پخش این برنامه از شبکه سوم خواهند بود اما سوال اصلی این است که آیا 90 با تهیه کنندگی و اجرای فردوسی‌پور همراه خواهد بود؟                                                                                                     

به گزارش شبکه ایران،علی اصغر پورمحمدی، چندی‌ پیش سیاست‌های ورزشی شبکه تحت مدیریت خود را این‌گونه بیان کرد:"ما به دنبال تغییرات هستیم، امیدوارم در این زمینه موفق شویم. قصد داریم برنامه‌‌ای درباره همه ورزش‌ها تهیه کنیم. متاسفانه یکی از مشکلات ما نبود جای خالی برای پخش چنین برنامه‌هایی است که امیدوارم با راه‌اندازی شبکه ورزش این مشکلات برطرف شود."

مدیر شبکه سه سیما درباره برنامه 90 و شایعاتی که در خصوص احتمال عدم پخش این برنامه در محافل ورزشی شنیده می‌شود، توضیح داد:" پخش این برنامه ادامه دارد. البته در کنار این برنامه‌ها روی چند طرح دیگر در حال مطالعه هستیم. پارسال قصد تهیه یک برنامه خاص را داشتیم، اما به دلیل مشکلات فنی نتوانستیم آن را انجام دهیم. شاید امسال این امر محقق شود. این طرح پوشش همه مسابقه‌ها در هنگام پخش است."

سخنان پورمحمدی به عنوان تاثیر‌گذارترین فرد شبکه سوم سیما و رئیس شورای سیاستگذاری و هماهنگی ورزش رسانه‌ملی نشان‌دهنده این واقعیت است که برنامه 90 همچنان به کار خود ادامه خواهد داد و مخاطبان این شبکه تلویزیونی همزمان با آغاز نهمین دوره لیگ برتر شاهد پخش این برنامه از شبکه سوم خواهند بود اما سوال اصلی این است که آیا 90 با تهیه کنندگی و اجرای فردوسی‌پور همراه خواهد بود یا این که تغییراتی در عوامل این مجموعه به وجود خواهد آمد.

از شواهد امر پیداست مدیران شبکه سوم سیما به هیچ وجه قصد ندارند پربیننده‌ترین برنامه ورزشی سیما را از دست بدهند ، چرا که 90 یکی از برنامه‌های موفق رسانه ملی به شمار می‌رود و تعطیلی این برنامه می‌تواند ریزش عمده ببیندگان این شبکه را به همراه داشته باشد.دست اندرکاران این شبکه برای برنامه‌ریزی کلان در خصوص سری جدید برنامه 90  تاکنون چندین بار به عادل فردوسی‌پور پیغام داده‌اند تا وی برنامه خود را به دفتر مدیریت اعلام کند اما بی‌تفاوتی عادل در برابر پیغام‌های مدیران شبکه این شائبه را به وجود آورد که عادل قصد همکاری سابق را با شبکه سوم ندارد، این شائبه در وهله نخست با واکنش آقا زمانی مدیر گروه ورزش شبکه سه روبه رو شد به گونه‌ای که وی جدایی فردوسی‌پور را به شدت تکذیب کرد اما غیبت‌های پی‌در پی فردوسی‌پور باعث شد این مطلب با شدت بیشتری از سوی رسانه‌های خبری دنبال شود.

تهیه کننده برنامه 90 که همه ساله برای به روز شدن برنامه پرببینده خود راهکارهایی جدیدی را به کار می‌گرفت این بار با موضعی انفعالی هیچ تمایلی از خود برای فراهم کردن مقدمات اجرای برنامه90 نشان نداد، تا زمزمه‌ها جدی در این باره در محافل ورزشی مبنی بر حذف عادل از سری جدید برنامه 90 شنیده شود.این گمانه‌زنی‌ها که از سوی هیچ مقام مسئولی مورد تائید یا تکذیب قرار نگرفت، از این قرار بود که مدیران این شبکه پس از بی‌تفاوتی عادل فردوسی‌پور به پیغام‌های آنها تصمیم گرفتند گزینه‌های پیش روی خود برای اجرای این برنامه را مورد بررسی قرار دهند تا این برنامه طبق زمان‌بندی روی آنتن بروند.
نود-گالیمار
گفته می‌شود دو راهکار برای پخش سری جدید برنامه نود وجود دارد، نخست این که این برنامه با تهیه کنندگی و اجرای عادل پخش شود و دوم اینکه گروه جدیدی مدیریت این برنامه را در اختیار گیرند تا بتوانند به مخاطبان خود برنامه‌ای جدید ارائه دهند. از آنجا که هنوز عادل فردوسی‌پور برای مذاکره با مدیران شبکه چراغ سبز نشان داده احتمال شکل‌گیری راهکار دوم بسیار زیاد است، در این طرح چنین پیش‌بینی شده که اگر فردوسی‌پور حاضر به اجرای برنامه نشود یکی از مجریان فعلی شبکه سه (احتمالا پیمان یوسفی) مسوولیت اجرای برنامه برعهده گیرد و تهیه‌کنندگی آن به دست فردی دیگری سپرده شود، نکته دیگری نیز در این طرح آمده که اگر مورد موافقت مسوولان قرار گیرد به جای فردوسی‌پور یک مجری جدید و ناشناس 90 را در استودیو 14 ساختمان پخش جام جم اجرا خواهد کرد تا دگردیسی در برنامه90 به صورت کلی اجرا شود.

هرچند که تمام این مباحث به تصمیم‌گیری کلان پورمحمدی بستگی دارد اما اگر این اتفاق عملی شود می‌توان از آن به عنوان یک اتفاق جدید در ورزش سیما نام برد،چرا که تا به امروز کسی تصور نمی‌کرد روزی پربیننده ترین برنامه سیما هم دستخوش تغییر و تحولات مدیریتی شود.با این حال هنوز هم نمی‌توان با اطمینان از تغییر و تحول در برنامه 90 سخن گفت چرا که ممکن است در دقیقه 90 معادله سری جدید برنامه 90 تغییر کند و با ملاقات پورمحمدی و فردوسی‌پور دوباره شاهد حضور عادل در 90 باشیم.

//:جام جم.

شنبه سوم مرداد 1388 توسط گالیمار | نظرات ()حرفهایی هست برای نگفتن و ارزش عمیق هر کس به اندازه حرفاییست که برای نگفتن دارد.
esirm@yahoo.com

سیاسی
مذهبی
فرهنگی
ورزشی

گالیمار

حضرت آیت الله خامنه ای
امپراطوری انسانی(انواع مطالب ، فروشگاه ، تلویزیون اینترنتی)
دربست...ش ه ا د ت
هزار و صد سال
رهپویان ولایت
عاشق کشون
داود سرخه-شوش دانیال
وصال یار
پایگاه تخصصی مهدویت::انتظار12
کانون منتظران مهدی(عج)
درایت پنهان
موعود
دانلود انواع بازی
ایران نوین
اهل بهشت
امام رضا(ع)
© Download
احساس درون
بهار باهم بودن
ویکیپدیا مازرونی
جایی برای دانلود
اخباردنیای فوتبال
مقام معظم رهبری
بهترین در دنیای وبلاگ
The Biggest Music Portal
لینك باكس هوشمند تاپ كلیك
وبلاگ مداحی کربلایی روح اله غیاثی
آیة الله العظمی مکارم شیرازی
وبلاگ تخصصی موبایل،کامپیوتر و تکنولوژی
هواداران تیفوسی و افراطی پرسپولیس زلزله

دلنوشته ی شهید آوینی بعد از دیدار با رهبر معظم انقلاب
جمله بسیار تامل برانگیز امام موسی صدر درباره اسرائیل !
وصیت نامه شهید صادق مزدستان؛ فرمانده گردان صاحب الزمان و تیپ دوم لشکر ۲۵ کربلا
سعادت
نامه ای از یك شهید گمنام
من تازه جوان بوده‌ام اندر چمن حسن
شهید مزدستان
غلام حقیر
سلمان فارسی: از شش چیز در شگفتم
نصیحت امام حسین (ع) به جوان گناهکار
چه چیزی باعث ناراحتی شهید همت شد
هر وقت دیدید اوضاع بی‌ریخت است بسوی او فرار کنید
وقف عشقت کرده ام ذهن و زبان خویش را
اعتراف خلیفه
زنجیرهای نامرئی یهود
رؤیای ماسون‌ها و صهیونیست‌ها برای روز 11.11.11 / بخش دوم
رؤیای ماسون‌ها و صهیونیست‌ها برای روز 11.11.11 / بخش اول
قصه قاسم و باباش
قانون اساسی ماسون‌های عصر خِرد
دلم لک زده برای چشمهای آبی خوش رنگش، برای خنده هایش که غیر ممکن است جادویت نکند!
بنا شد ز فولاد ناوی بلند
توسعه و رشد شگفت‌انگیز شمار مسلمانان در اروپا و آمریكا
فرازی از دعای شورانگیز و امیدبخش عهد
دجّال عصر ما
آشنائى امام رضا (ع) با تمام لغت ها و زبان ها
مختار عبرت بود نه آرمان
آپدیت شیطانها
بازخوانی سخنان رهبرانقلاب درباره آثار تاریخی پادشاهان
منظور از «رجعت» چیست و چه كسانی رجعت می‌كنند؟
خوشبختی

کانون هواداران پرسپولیس

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
كل مطالب : عدد

RSS 2.0

منبع کدهای وبلاگ

ابتدا نیت كنید

سپس برای شادی روح حضرت حافظ یك صلوات بفرستید

.::.حالا كلید فال را فشار دهید.::.

برای گرفتن فال خود اینجا را كلیك كنید
دریافت کد فال حافظ برای وبلاگ

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار